احسان اشراقی درگذشت

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

احسان اشراقی درگذشت

احسان اشراقی عضو پیوسته فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران و استاد پیشکسوت تاریخ دانشگاه تهران دار‌فانی را وداع گفت.

احسان اشراقی  درگذشت

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، احسان اشراقی عضو پیوسته فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران و استاد پیشکسوت تاریخ دانشگاه تهران دار فانی را وداع گفت.

اشراقی متولد ۱۳۰۷ در قزوین، دارای مدرک دکتری تخصصی تاریخ از دانشگاه تهران در سال ۱۳۴۸ بود. متخصص دوره صفویه و صاحب نظر در علوم اجتماعی و تاریخ و مدرس جغرافیای تاریخی نیز بود.

احسان اشراقی معاونت آموزشی دانشکده ادبیات و علوم انسانی و حدود ۲۰ سال مدیریت گروه تاریخ دانشگاه تهران را برعهده داشت.همچنین ریاست شاخه تاریخ فرهنگستان علوم را نیز در پرونده مدیریتی سال‌های اخیر خود دارد وده‌ها کتاب تألیف و تصحیح و ترجمه کرد و بیش از ۵۰ مقاله نیز به رشته تحریر درآورده بود.

احسان اشراقی عضو پیوسته فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران و استاد دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران دیروز در سن ۹۱ سالگی در بیمارستان مسیح دانشوری درگذشت.

مراسم وداع با پیکر این چهره ماندگار کشور هم روز شنبه ۲۸ دی ساعت ۹ در دانشگاه تهران، رو به روی دانشکده ادبیات برگزار می‌شود.

مراسم تشییع و خاکسپاری استاد احسان اشراقی، چهره ماندگار تاریخ کشور صبح روز یکشنبه ۲۹ دی در آستان مقدس امامزاده حسین (ع) قزوین برگزار می‌شود.همچنین مجالس ختمی در روزهای یکشنبه و دوشنبه در قزوین برگزار خواهد.

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران