اصلاح ساختار در بودجه 99 اعمال نشده/ لایحه کپی‌برداری از سال‌های قبل است

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

اصلاح ساختار در بودجه 99 اعمال نشده/ لایحه کپی‌برداری از سال‌های قبل است

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 گفت: اصلاح ساختار در بودجه 99 اعمال نشده و این لایحه یک کپی‌برداری از بودجه سال‌های قبل است.

اصلاح ساختار در بودجه 99 اعمال نشده/ لایحه کپی‌برداری از سال‌های قبل است

عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به لایحه بودجه سال 99 گفت: اصلاح ساختار که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب قرار دارد، در لایحه بودجه سال 99 لحاظ نشده و برای بودجه سال آینده یک کپی‌برداری از بودجه‌های سال قبل است و فقط اعداد و ارقام آن تغییر کرده است.

وی افزود: علاوه بر این، لایحه بودجه سال 99 یک بودجه‌ای متناسب با شرایط تحریم نیست و اقتصاد مقاومتی در آن دیده نشده و متناسب با منابع واقعی بسته نشده است.

گودرزی خاطرنشان کرد: باید در لایحه بودجه اصلاحاتی درباره اخذ مالیات و البته با تأکید حمایت از اقشار ضعیف جامعه انجام می‌شد که متأسفانه این نگاه در بودجه وجود ندارد. قالب بودجه همان قالب قبلی است و هیچ تغییرات اساسی در آن انجام نشده است.

به گزارش فارس، لایحه بودجه سال 99، 17 آذر توسط رئیس‌جمهور برای بررسی و تصویب به مجلس تصویب شد که کار بررسی آن در کمیسیون‌های تخصصی به پایان رسیده و هم‌اکنون بودجه در کمیسیون تلفیق در حال بررسی است و پس از تلفیق نیز، بودجه در صحن به صورت مستمر در جلسات دونوبته صبح و عصر مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع