افزایش اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

افزایش اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی

مدیرکل ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی براساس نتایج طرح پایش این وزارتخانه نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

افزایش اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی

محمدسعید سیف مدیرکل ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس با اشاره به افزایش اشتغال فارغ‌التحصیلان دانشگاهی در سال جاری گفت: درصد اشتغال رشته‌های مختلف در مقطع کاردانی تا دکتری براساس نتایج طرح پایش این وزارتخانه افزایش رو به رشدی داشته است به طوری که در مقطع کاردانی با رشد 59.81درصدی روبه‌رو بوده‌ایم.

* افزایش اشتغال مقطع کارشناسی و ارشد فارغ التحصیلان

وی افزود: براساس نتایج طرح پایش درصد اشتغال رشته‌‌های مختلف در مقطع کارشناسی با 52.97درصد افزایش همراه بوده و همچنین در مقطع کارشناسی ارشد نیز با 63.67درصد رشد همراه بوده است.

* بیشترین شغل در رشته آموزش زبان و کمترین آن در رشته تاریخ است

مدیرکل ارتباط با صنعت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تصریح کرد: درصد اشتغال رشته‌های مختلف در مقطع دکتری براساس نتایج طرح پایش با 81.59درصد رشد داشته‌ایم. این در حالی است که درصد اشتغال در رشته‌های مختلف در مقطع کارشناسی براساس نتایج طرح پایش بیشترین رشد مربوط به سه رشته آموزش زبان، مهندسی مکانیک و مهندسی مواد بوده و کمترین رشته نیز مربوط به تاریخ، شیمی کاربردی و آمار است.

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران