حضور بی‌نظیر در تشییع پیکر شهدای مقاومت، داغ بزرگی بر دل آمریکا گذاشت

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

حضور بی‌نظیر در تشییع پیکر شهدای مقاومت، داغ بزرگی بر دل آمریکا گذاشت

وزیر دولت نهم و دهم گفت: حضور بی‌نظیر ایرانیان در تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش، داغ بزرگی را بر دل آمریکای جنایتکار و اذناب خونخوارش گذاشت.

حضور بی‌نظیر در تشییع پیکر شهدای مقاومت، داغ بزرگی بر دل آمریکا گذاشت

محمد عباسی وزیر دولت‌های نهم و دهم در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، درباره تحقیر آمریکایی‌ها توسط موشک‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و خلق حماسه‌ای بی‌نظیر در تشییع شهدای مقاومت توسط ملت بزرگ ایران گفت: یکی از مسائل مهم و ارزشی جمهوری اسلامی، همبستگی ملی ایرانیان در اوج خصومت‌های دشمن است؛ این موضوع در فراز و فرودهای مختلف در جمهوری اسلامی به وضوح قابل مشاهده بوده و زمانی که اوج می‌گیرد باعث شکست دشمنان می‌شود.

وی افزود:‌ در تشییع پیکر قهرمان مقاومت شهید حاج قاسم سلیمانی حماسه بزرگی از سوی ملت ایران خلق شد و همبستگی این ملت برای همگان ثابت شد ضمن اینکه دشمنان هم متوجه شدند پیوستگی جامعی حول محور مقاومت در سوی جمهوری اسلامی وجود دارد.

وزیر دولت‌های نهم و دهم گفت: دشمنان انقلاب اسلامی بعد از این تشییع بی‌نظیر و بدرقه باشکوه شهدا متوجه شدند که همبستگی بسیار بالایی بین مردم ایران وجود دارد که خیلی از مواضع جوامع اسلام مانند جریان مقاومت را در خود دارد.

عباسی اضافه کرد: بعد از حملات موشکی ویران‌کننده و قدرتمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به پایگاه‌های آمریکا که بخشی از قدرت جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشت، آمریکایی‌ها تهدید کرده بودند که به تعدادی از مراکز فرهنگی و تمدنی ایران حمله می‌کنند اما سپاه قهرمان خود را فدایی ملت بزرگ ایران دانسته و اعلام می‌کند.

وی گفت: حمله موشکی سپاه به پایگاه‌های آمریکایی‌ها در غرب آسیا هیمنه پوشالی آنها را نشان داده و به همه دنیا اعلام کرد که ظاهر ایالات متحده مثل باطنش پوسیده و از بین رفته است ضمن اینکه مستضعفان این جرات را با افزایش امید به دست آوردند که می‌توانند مقابل استکبار جهانی ایستادگی کرده و دیگران هم می‌توانند مسیر جمهوری اسلامی را طی کنند.

وزیر دولت‌های نهم و دهم اظهار داشت: ما هم‌اکنون در بسیاری از کشورهای دنیا اعم از کشورهای دوست و دشمن آمریکا، برگزاری راهپیمایی‌های ضد آمریکایی‌ با شعار مرگ بر آمریکا را مشاهده می‌کنیم. لذا می‌توانیم به صراحت نفرت عمومی و خصومتی که از اقدامات جنایتکارانه آمریکایی‌ها در جهان به وجود آمده‌ است را مشاهده کنیم.

عباسی افزود: مردم دنیا از ظلم و ستم آمریکایی‌ها به ستوه آمده‌اند؛ چرا که سیاست‌های آنها کاملا استکباری است؛ بر همین اساس هم ملت ایران مبارزه با استکبار را به همه دنیا آموخت.

وی اضافه کرد: ملت بزرگ ایران به اتکا به ابهت، ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی ایران و با توجه به روحیه استقامت و مدیریت مقام معظم رهبری به مسیر پرقدرت خود ادامه می‌دهند تا استکبار جهانی از بین برود.

وزیر دولت‌های نهم و دهم اظهار داشت: ملت ایران در 41 سال اخیر همبستگی ویژه خود را حفظ کرده و افزایش داده است، هر چند که دشمنان در برخی اوقات سعی می‌کنند از آب گل‌آلود ماهی بگیرند، اما علی‌رغم فتنه‌انگیزی‌های دشمنان، توطئه‌های آنها همواره خنثی شده و شکست خورده است.

عباسی افزود: متاسفانه گاهی اوقات از آن سوی مرزها فتنه‌هایی شکل می‌گیرد که گاهی اوقات این فتنه‌‌ها با فتنه‌ داخلی که ریشه‌های جزئی آن هم وجود دارد یکسان می‌شود اما با این حال مردم ایران یک دست بودن خود را به همگان نشان داده و تمامی فتنه‌ها و توطئه‌ها را خنثی کرده و می‌کنند.

وی با اشاره به سقوط هواپیمای اوکراینی در اطراف تهران گفت: خانواده‌های داغدار جان‌باختگان با وجود مصیبتی که در دل دارند اما به صراحت از ارزش‌های نظام دفاع کرده و و خود را حامی و پیرو رهبر معظم انقلاب و شهدا دانسته و اعلام می‌کنند ضمن اینکه حفظ این انقلاب را اولویت اصلی خود دانسته و اهداف و توطئه‌های دشمنان را خنثی کرده‌اند.

وزیر دولت‌های نهم و دهم تصریح کرد: روحیه بالای ملت ایران نشأت گرفته از روح بلند بنیانگذار انقلاب اسلامی و ایستادگی وی در برابر جنایتکاران جهانی است، ضمن اینکه مقام معظم رهبری هم تاکید زیادی بر ایستادگی در برابر آمریکای جنایتکار داشته و دارند.

عباسی اضافه کرد: حضور باشکوه و بی‌نظیر ایرانیان در تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش در محور مقاومت داغ بزرگی را بر دل آمریکای جنایتکار و اذناب خونخوارش گذاشت، ضمن اینکه تجدید بیعت این ملت با اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی بود.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع