حضور عاملی در منزل شهدای سانحه سقوط هواپیما

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

حضور عاملی در منزل شهدای سانحه سقوط هواپیما

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور در منزل مرحوم شهید مهندس شهاب رعنا از جان‌باختگان سانحه هوایی اخیر ضمن تسلیت گویی به خانواده آن مرحوم با بازماندگان ابراز همدردی کرد.

حضور عاملی در منزل شهدای سانحه سقوط هواپیما

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به همراه خوانساری معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات و جمعی از مدیران دبیرخانه این شورا با حضور در منزل مرحوم شهید مهندس شهاب رعنا از جان‌باختگان سانحه هوایی اخیر ضمن تسلیت گویی به خانواده آن مرحوم با بازماندگان ابراز همدردی کردند. در این دیدار که در فضایی سرشار از عواطف و اندوه برگزار شد، عاملی طی سخنانی گفت: هر چند داغ این مصیبت سنگین است اما آنچه که موجب نزول رحمت الهی می‌شود، صبر بر این مصیبت است.
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی ادامه داد: متأسفانه در این سانحه جمعی از نخبگان علمی کشور و از جمله مرحوم شهاب رعنا جان خود را از دست دادند و این به معنای از دست رفتن بخشی از سرمایه انسانی کشور است.
عاملی گفت: انشاءلله همه بازماندگان از اجر الهی برخودار باشند و برای ارواح درگذشتگان نیز رحمت الهی را آرزو داریم.
در این دیدار پدر مرحوم شهاب رعنا به بیان خاطراتی از فرزند خود پرداخت و از دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و هیأت همراه به دلیل این دلجویی از داغدیدگان تشکر کرد.
عاملی همچنین با حضور در منزل شهید سرائیان از دیگر شهدای سانحه سقوط هواپیما ضمن ابراز همدردی درگذشت دختر و داماد ایشان را به آنها تسلیت گفت.
انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران