حیف که قرار است یک تیم ایرانی حذف شود/ امیدوارم استقلال صعود کند

ورزشی

خبرگزاری سونگ در راستای ارائه جدیدترین اخبار روز دنیا به صورت لحظه ای اقدام به ارائه اخبار در عناوین مختلفی مانند: سیاسی،اجتماعی،اقتصادی و… نموده لذا در این ضمینه اخبار خود را به وسیله نقل از خبرگزاری مهر نموده و در ادامه شما را به مطالعه اخبار ورزشی دعوت مینماید.

حیف که قرار است یک تیم ایرانی حذف شود/ امیدوارم استقلال صعود کنددیدار تیمهای  ذوب‌آهن و استقلال

حسین ترابپور در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار پیش روی استقلال مقابل ذوب آهن اظهار داشت: به اعتقاد من این بازی شامل دو نیمه است و ذوب آهن نیمه اول این بازی را برنده شد. اما برنده نهایی بازی تیمی است که پایان نیمه تهران کار را به سود خود تمام کرده باشد.

وی افزود: هر دو تیم از تیم های خوب ایران و آسیا هستند. نتایج دو تیم در نیم فصل دوم نشان می دهد که در اوج آمادگی هستند. برخی از هواداران را می بینم بر این باورند که چون بازی در تهران است یک پیروزی ساده و پر گل انتظار استقلال را می کشد. در حالی که اصلا اینطوری نیست و نباید استقلال را از پیش برنده دانست. چه رسد به این که یک پیروزی با چند گل را انتظار داشته باشیم.

مربی سابق آبی پوشان گفت: ذوب آهن تیم خوبی است و از یک مربی خیلی خوب هم بهره می برد. قلعه نویی سالهاست که توانمندی هایش را اثبات کرده و آخرین چشمه‌ای که از خودش نشان داد آن تعویض دقیقه ۱۸ در بازی رفت بود که کاملا ورق بازی را به سود ذوب آهن برگرداند.

ترابپور در خصوص جوی که بین هواداران استقلال علیه امیر قلعه نویی و میلاد فخرالدینی راه افتاده تصریح کرد: اگر کسی حتی یک دقیقه هم فوتبال بازی کرده باشد می‌داند این صحبت ها در حد «چرت و پرت» سخیف است. مگر می‌شود یک مربی به بازیکنش بگوید بازیکن حریف را بزن و بازیکن هم برود بزند؟ من با امیر قلعه نویی سالها همبازی بودم و حتی در تیم ملی با یکدیگر هم اتاق بودیم. امیر را خوب می‌شناسم و مطمئنم او انسانی نیست که به خاطر یک پیروزی در فوتبال به بازیکنش بگوید برو بازیکن حریف را بزن. آنهایی که این صحبتها را راه انداخته‌اند و آن را نشر می‌دهند هوادار نیستند و چیزی از فوتبال سر در نمی‌آورند.

پیشکسوت آبی پوشان خاطر نشان ساخت: با نصرالله عبداللهی کاملا هم عقیده هستم و معتقدم هواداران نباید در ورزشگاه به امیر قلعه نویی و فخرالدینی توهین کنند. بلکه باید احترام آنها را برای استقلال زحمت کشیده‌اند را داشته باشند و تنها به فکر حمایت از تیم خودشان باشند.

مربی پیشین دروازه بان‌های استقلال در خاتمه بیان داشت: من خودم استقلالی هستم و آرزویم این است که این تیم در پایان بازی تهران به مرحله بعدی لیگ قهرمانان صعود کند، اما واقعا افسوس که قرار است در پایان این بازی یک تیم ایرانی از گردونه این مسابقات کنار برود. ای کاش تیم های ایرانی در مراحل بالاتر این بازی ها به هم برخورد می کردند.

ورزشی

به روزترین گرد آورنده اخبار از سراسر دنیا