دو روز اینترنت همراه و تماس درون شبکه رایگان رایتل در سیستان و بلوچستان

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

دو روز اینترنت همراه و تماس درون شبکه رایگان رایتل در سیستان و بلوچستان

رایتل علاوه بر تماس رایگان درون شبکه رایگان، از امروز سه شنبه، به مدت 48 ساعت اینترنت همراه مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان را رایگان برقرار خواهد داد.

دو روز اینترنت  همراه و تماس درون شبکه رایگان رایتل در سیستان و بلوچستان

اخبار شرکت‌ها/به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات ارتباطی رایتل، در پی وقوع سیل در استان سیستان و بلوچستان، شرکت خدمات ارتباطی رایتل در راستای انجام مسؤولیت اجتماعی خود، علاوه بر اعلام برقراری مکالمات رایگان درون شبکه مشترکین از ابتدای هفته جاری، استفاده از اینترنت همراه را نیز در مناطق سیل‌زده استان سیستان و بلوچستان از ۶ صبح روز سه شنبه به مدت ۴۸ ساعت به صورت رایگان در اختیار مشترکین خود در استان سیستان و بلوستان قرار می‌دهد.

گفتنی است، اپراتور رایتل به عنوان یکی از بنگاه‌های اقتصادی خانواده بزرگ تامین اجتماعی کشور، اهتمام به مسؤولیت اجتماعی را به عنوان یکی از اولویت‌های خود تعریف کرده است و روز دوشنبه ۲۳ دی ماه در سومین دوره جایزه مسؤولیت‌های اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی، مدیر­عامل شرکت، لوح اهتمام به مسؤولیت اجتماعی را از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دریافت کرد.

یاسر رضاخواه در سخنان خود در این رویداد، مسؤولیت اجتماعی را جزئی از فرایند­های رایتل و نه به عنوان یک کار حاشیه‌ای عنوان کرد.

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران