شانس بیشتر رحمتی برای حضور در ترکیب ثابت استقلال

ورزشی

خبرگزاری سونگ در راستای ارائه جدیدترین اخبار روز دنیا به صورت لحظه ای اقدام به ارائه اخبار در عناوین مختلفی مانند: سیاسی،اجتماعی،اقتصادی و… نموده لذا در این ضمینه اخبار خود را به وسیله نقل از خبرگزاری مهر نموده و در ادامه شما را به مطالعه اخبار ورزشی دعوت مینماید.

شانس بیشتر رحمتی برای حضور در ترکیب ثابت استقلالدیدار تیمهای  ذوب‌آهن و استقلال

به گزارش خبرنگار مهر، آبی پوشان تهران در حالی امروز سه شنبه شب از ذوب آهن اصفهان میزبانی می‌کنند که می‌توان این بازی را حساس ترین بازی سال برای هر دو تیم دانست. سرمربی کهنه کار تیم استقلال می‌داند این بازی گلوگاه مهمی است برای دست یابی به یک موفقیت بزرگ آسیایی با تیمی که پیش از این نیز بارها به مراحل نهایی لیگ قهرمانان آسیا راه یافته است. شفر باید در این بازی مهم ضریب اطمینان را تا سر حد امکان بالا برده و هیچ شانسی را برای رسیدن به هدف بزرگش از دست ندهد.

سئوال بزرگ پیرامون ترکیب استقلال در همه ماه های اخیر انتخاب یکی از بین سید حسین حسینی و سید مهدی رحمتی برای حضور در درون دروازه بود. معمایی که هنوز هم استقلالی‌ها تا قبل از به صدا در آمدن سوت بازی با آن روبر هستند.

شفر در دیدار قبلی تیمش مقابل ذوب آهن سید مهدی رحمتی را درون دروازه قرار داد و رحمتی در چند نوبت با سوپر واکنش‌هایی مانع از باز شدن دروازه آبی پوشان شد. تنها باری که توپ از خط دروازه رحمتی عبور کرد از روی نقطه پنالتی بود. دروازه بان با تجربه استقلال قبل از آن در فینال جام حذفی هم وظایفش را به خوبی انجام داد و با بسته نگاه داشتن دروازه‌اش در آن بازی نقش مهمی در قهرمانی آبی پوشان در جام حذفی داشت. این ها را اضافه کنید به دو حضور آسیایی رحمتی در مرحله گروهی مسابقات که در هر دو بازی موفق به ثبت کلین شیت شده بود.

شفر در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن رحمتی را همراه خود برد تا مشخص شود شانس حضور کاپیتان آبی ها در آخرین بازی فصل به مراتب بیشتر از سنگربان جوان و ملی پوش این تیم است.

دیدار برگشت دو تیم استقلال و ذوب آهن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰:۴۵ سه شنبه ۲۵ خرداد در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

ورزشی

به روزترین گرد آورنده اخبار از سراسر دنیا