طلا گران شد/اونس 1552 دلار

اقتصادی
برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

طلا گران شد/اونس 1552 دلار

به دنبال نگرانی در مورد روابط تجاری آمریکا و چین در آستانه امضای توافق اولیه، قیمت طلا به 1551.85 دلار در هر اونس افزایش یافت.

طلا گران شد/اونس 1552 دلار

به گزارش گروه اقتصاد بین الملل فارس به نقل از رویترز، به دنبال نگرانی در مورد روابط تجاری آمریکا و چین در آستانه امضای توافق اولیه، قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه از کمترین قیمت یک هفته گذشته افزایش یافت.

یک روز پیش از توافق تجاری اولیه آمریکا و چین، وزیر خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد تعرفه‌ کالاهای چینی تا تکمیل فاز دوم توافق پابرجا می‌ماند.

هر اونس طلا در بازارهای جهانی با 5.46 دلار افزایش 1551.85 دلار فروخته شد. طلا روز گذشته به 1535.63 دلار در هر اونس رسیده بود.

تحلیلگرکامرزبانک گفت: «بازار در مورد توافق تجاری آمریکا و چین مطمئن نیست. در عین حال، بازار اوراق قرضه ضعیف و تضعیف دلار نیز قیمت طلا را تقویت کرد.»

«تعرفه‌ها تا زمان پایان چرخه انتخابات در ماه نوامبر کاهش نخواهد یافت و به بازار اطمینانی نخواهد بخشید.»

ارزش بازارهای بورس در جهان از بالاترین رکورد خود افت کرد و ارزش اوراق قرضه آلمان کاهش یافت.

باقی نگه داشتن تعرفه‌ها می‌تواند منفعت‌های اقتصادی فاز نخست توافق را از طریق محدود کردن دسترسی چین به یکی از بزرگ ترین بازارهای تجاریش، کاهش دهد.

کارلو البرتو ئی کاسا، تحلیلگر ارشد بازار در یادداشتی نوشت: «فاز نخست طی چند ساعت آینده امضا خواهد شد اما سرمایه‌گذاران بیش از این توافق انتظار دارند.»

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع