لیست ایگور امروز یا پنج‌شنبه اعلام می‌شود/ رقابت نزدیک ملی‌پوشان کار را سخت کرد

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

لیست ایگور امروز یا پنج‌شنبه اعلام می‌شود/ رقابت نزدیک ملی‌پوشان کار را سخت کرد

لیست نهایی ایگور کولاکوویچ برای رقابت‌های انتخابی المپیک امروز یا پنج‌شنبه اعلام خواهد شد.

لیست ایگور امروز یا پنج‌شنبه اعلام می‌شود/ رقابت نزدیک ملی‌پوشان کار را سخت کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، طبق اعلام امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران قرار بود اسامی نفرات نهایی برای اعزام به مسابقات انتخابی المپیک روز دوشنبه اعلام شود، اما با وجود اینکه روز گذشته خبرنگاران هم در تمرین تیم ملی حضور داشتند این اتفاق رخ نداد و کار به روزهای آینده موکول شد.

امیر خوش‌خبر در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درخصوص اینکه چرا اسامی نفرات نهایی اعلام نشد، اظهار داشت: ابتدا بگویم که ما زمان گرفتیم و بر این اساس اسامی نفرات مدنظر کادر فنی امروز یا پنج‌‌شنبه اعلام خواهد شد.

وی درمورد دلیل تاخیر در اعلام اسامی، گفت: واقعیت این است که رقابت بین ملی‌پوشان بسیار نزدیک است و کار برای کادر فنی سخت شده. تمرینات بسیار پرفشار بوده و کادر فنی تصمیم گرفت تا آخرین لحظه صبر کند.

سرپرست تیم ملی والیبال در پاسخ به این سوال که آیا برای فدراسیون مقدور نیست که تمام نفرات حاضر در اردو را با خود به مسابقات ببرد تا در کنار تیم ملی حضور داشته و کسب تجربه کنند، تصریح کرد: این موضوع برای زمانی که بازیکنان تجربه ندارند و در مسابقات کمی حاضر می‌شوند خوب است، اما حالا بازیکنان ایران نه تنها تجربه خوبی دارند، بلکه در مسابقات داخلی و بین‌المللی زیادی حضور پیدا می‌کنند.

به این ترتیب اعلام اسامی نفرات تیم ملی والیبال به امروز یا پنج‌شنبه موکول شد؛ روز چهارشنبه هم تمرینات تیم ملی تعطیل خواهد بود. در این بین برخی‌ها اعتقاد دارند که اختلاف نظرهایی بین کادر فنی و ریاست فدراسیون برای انتخاب نفرات وجود دارد که موجب بروز این تاخیر شده است.

انتهای پیام/س

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران