مذاکره «نیمار» و «توخل» بر سر میز شام!

ورزشی

خبرگزاری سونگ در راستای ارائه جدیدترین اخبار روز دنیا به صورت لحظه ای اقدام به ارائه اخبار در عناوین مختلفی مانند: سیاسی،اجتماعی،اقتصادی و… نموده لذا در این ضمینه اخبار خود را به وسیله نقل از خبرگزاری مهر نموده و در ادامه شما را به مطالعه اخبار ورزشی دعوت مینماید.

مذاکره «نیمار» و «توخل» بر سر میز شام!توخل

به گزارش خبرگزاری مهر، شاید هنوز رسما از توماس توخل، سرمربی سابق تیم فوتبال دورتموند، به عنوان جانشین اونای امری در پاری‎سن ژرمن رونمایی نشده باشد، اما طبق گزارشات باید او را مربی فصل آینده تیم فرانسوی دانست و حتی گفته می‌شود او مذاکره با بازیکنان این تیم، به خصوص نیمار را هم آغاز کرده است.

طبق گزارشات منتشر شده سرمربی آلمانی قرار است با قراردادی ۲ ساله هدایت تیم فرانسوی را به عهده بگیرد و احتمالا دوشنبه آینده این موضوع رسما اعلام خواهد شد، یعنی زمانی که فصل به پایان برسد.

اما مهم‎تر از آن روزنامه‎‌های آلمان گزارش دادند که توخل مذاکره‎ای با نیمار در روز یکشنبه داشته و هنگام شام خوردن هر دو از انگیزه‎هایشان برای فصل آینده برای یکدیگر گفتند.

این در حالی است که نیمار مدام به خروج از پی‎اس‎جی و تیم‎های دیگر، خصوصا رئال مادرید نسبت داده می‌‏شود و ناصر الخلیفی، مالک ثروتمند تیم فرانسوی هم مجبور به واکنش شده و در بیانیه‎ای اعلام کرده خروج ستاره برزیلی از تیم ممکن نیست.

توخل هم که مدتی است کلاس زبان فرانسوی را می‏‌گذراند، با نیمار گفتگویی داشته تا او را برای ماندن در تیم متقاعد کند و از اهدافش برای فصل آینده برای او گفته است.

ورزشی

به روزترین گرد آورنده اخبار از سراسر دنیا