همدردی بسیج دانشجویی با خانواده‌های دانشجویان جان‌باخته حادثه هواپیمایی

سیاسی
برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

همدردی بسیج دانشجویی با خانواده‌های دانشجویان جان‌باخته حادثه هواپیمایی

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی گفت: مسئولان این سازمان طی تماس با خانواده‌های دانشجویان جان‌باخته در حادثه اخیر هواپیمایی اوکراین، ابراز همدردی کردند.

همدردی بسیج دانشجویی با خانواده‌های دانشجویان جان‌باخته حادثه هواپیمایی

به گزارش خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، مسئولان سازمان بسیج دانشجویی کشور طی تماس با خانواده‌های دانشجویان جان‌باخته در حادثه اخیر هواپیمایی اوکراین ضمن دلجویی از آنها و ابراز همدردی این حادثه تلخ را تسلیت گفتند.

محمدحسین فئوادیان معاون ارتباطات و اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، در این رابطه گفت: متاسفانه حادثه تلخی را اخیرا شاهد بودیم که موجب نشستن غم فراوان بر دل‌های ما و مردم عزیزمان شد.

وی تاکید کرد: سازمان بسیج دانشجویی کشور، دانشجویان عزیزی که در حادثه هواپیمایی اخیر جان باختند را جزئی از خانواده خود می‌داند و بر همین اساس ما نیز همچون خانواده این شهدای عزیز داغدار هستیم.

فئوادیان یادآور شد: از سوی سازمان بسیج دانشجویی امروز با بسیاری از خانواده‌های دانشجویان جان باخته حادثه تماس گرفته شد و ابراز همدردی و پیام تسلیت رئیس سازمان به این عزیزان ابلاغ شد.

وی تاکید کرد: مسلما امروز و در روزهای آینده نیز به صورت حضوری برای عرض تسلیت و دلجویی به دیدار این عزیزان خواهیم رفت.
انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع