والیبال انتخابی المپیک| تیم ملی ایران به جیانگمن رسید

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

والیبال انتخابی المپیک| تیم ملی ایران به جیانگمن رسید

تیم ملی والیبال ایران صبح امروز (شنبه) پس از سفری 12 ساعته به شهر جیانگمن، میزبان مسابقات انتخابی المپیک در قاره آسیا رسید.

والیبال انتخابی المپیک| تیم ملی ایران به جیانگمن رسید

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال انتخابی المپیک 2020 توکیو در گروه مردان از 17 تا 22 دی‌ماه جاری با حضور هشت تیم به میزبانی کشور چین در شهر جیانگمن پیگیری می‌شود.

تیم ملی والیبال ایران که در گروه نخست دور مقدماتی این رقابت‌ها با تیم‌های چین، قزاقستان و چین تایپه هم‌گروه است، صبح امروز پس از سفری 12 ساعته به شهر میزبان این رقابت‌ها رسید.

ملی پوشان کشورمان ساعت 21 شب گذشته با پرواز مستقیم فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را به مقصد گوانگجو ترک و سپس با اتوبوس مسافت 150 کیلومتری تا جیانگمن را طی کردند تا ساعت 12 به وقت محلی وارد این شهر شوند.

تیم ایران به مدت سه روز تمرینات خود را در سالن تمرین و مسابقات این رقابت‌ها پیگیری خواهد کرد و روز سه شنبه 17 دیماه در نخستین مسابقه خود به مصاف چین‌تایپه می‌رود.

ملی‌پوشان کشورمان روزهای چهارشنبه و پنجشنبه این هفته و در بازی های دوم و سوم دور مقدماتی خود به ترتیب با تیم‌های قزاقستان و چین (میزبان) بازی خواهند کرد.

انتهای پیام/س

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران