وزیر دفاع کویت در ریاض بر امنیت خلیج فارس تأکید کرد

بین الملل
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

وزیر دفاع کویت در ریاض بر امنیت خلیج فارس تأکید کرد

وزیر دفاع کویت در سفری به عربستان سعودی، تأکید کرد که امنیت و ثبات کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس، بخش جدایی‌‌ناپذیر امنیت و ثبات کویت است.

وزیر دفاع کویت در ریاض بر امنیت خلیج فارس تأکید کرد

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «احمد المنصور» وزیر دفاع کویت روز سه‌شنبه(دیروز) در سفری به عربستان سعودی از پایگاه هوایی ملک خالد در شهر خمیس مشیط بازدید کرد.

المنصور در پایگاه مذکور مورد استقبال شاهزاده «فهد بن ترکی» فرمانده نیروهای مشترک ائتلاف عربی، سرلشکر«محمد العمری» فرمانده منطقه جنوبی و فرماندهان نظامی ارشد منطقه جنوبی، سرتیپ«مشعل المطیری» وابسته نظامی کویت در عربستان و تعدادی از فرماندهان ارتش کویت قرار گرفت.

به نوشته روزنامه کویتی«الجریده»، وزیر دفاع کویت در این بازدید طی سخنانی خطاب به نیروهای کویتی شرکت‌کننده در عملیات «اعادة الأمل» (احیای امید) در یمن، گفت که «امنیت و ثبات کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس بخشی جدایی‌ناپذیر از امنیت و ثبات کویت است و این امر موجب می‌شود که ما همه امکانات خود را برای خدمت به برادران در عربستان سعودی به کار گیریم.»

او تأکید کرد که مشارکت نیروهای ارتش کویت در عربستان مایه افتخار هر شهروند کویتی و تأکیدی بر مفهوم اقدام جمعی و سرنوشت مشترک است.

کویت در ائتلاف عربی به رهبری عربستان سعودی علیه یمن مشارکت دارد و در اواخر ۲۰۱۵ گردان‌های نیروهای زمینی کویت برای مشارکت در عملیات «احیای امید» علیه یمن به عربستان اعزام شد و گذشته از آن ۱۵ جنگنده کویتی در این ائتلاف مشارکت دارد.

انتهای پیام/م

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات ثبت دامنه در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات طراحی سایت در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات انجام پروژه سئو در تهران