وضعیت سلامتی دانشجویان «خوب» است

علمی و دانشگاهی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

وضعیت سلامتی دانشجویان «خوب» است

یک نظرسنجی در مورد سلامتی دانشجویان کالج در چین نشان داد که به طور کلی جمعیت دانشجو در این کشور وضعیت سلامتی قابل قبول دارند.

وضعیت سلامتی دانشجویان «خوب» است

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از شینهوا، یک نظرسنجی در مورد سلامتی دانشجویان کالج در چین نشان داد که به طور کلی جمعیت دانشجو در این کشور وضعیت سلامتی قابل قبول دارند.

این روزنامه می‌گوید، این جمعیت ۷.۴ از ۱۰ امتیاز را در مقیاس خود ارزیابی سلامت بررسی کرده است و می افزاید: نیمی از افراد مورد بررسی ۸ امتیاز یا بالاتر را به خود اختصاص داده‌اند.

این نظرسنجی که به طور مشترک توسط روزنامه و یک برنامه بهداشت و درمان موبایل چینی Dingxiang Doctor منتشر شده است، بر اساس پاسخ‌های پرسشنامه‌ها و مصاحبه‌های گروهی شامل ۱۲ هزار دانشجو از بیش از ۴۰ دانشگاه در سراسر کشور بود.

براساس این داده‌ها، بیش از ۶۰ درصد از پاسخ دهندگان اظهار داشتند که از استرس ناشی از عملکرد دانشگاهی در سال ۲۰۱۹ دچار بیماری شده‌اند.

با وجود سلامتی کلی، ۸۶ درصد از پاسخ دهندگان گفتند که طی یک سال گذشته از مشکلات سلامتی رنج می‌برند، از جمله این موارد اختلالات پوستی، کمبود خواب و مشکلات عاطفی در صدر این لیست قرار داشت.

به طور کلی وضعیت جوانان دانشجوی چین برای مشکلاتی نظیری چاقی، بیماری‌های قلبی، دیابت و چربی خون بالا وضعیت خوبی بود.

براساس داده‌های به دست آمده از این پژوهش، استرس یکی از مسائل بهداشتی بود که به شدت دانشجویان را در طول سال تحصیلی تحت فضار قرار می‌داد.

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران