پورحسن: برگزاری بازی‌های معوقه با بازیکنان قدیمی مصوبه باشگاه‌ها است

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

پورحسن: برگزاری بازی‌های معوقه با بازیکنان قدیمی مصوبه باشگاه‌ها است

سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: باشگاه‌ها تصمیم گرفتند که بازی‌های معوقه خود را با حضور بازیکنان قدیمی برگزار کنند.

پورحسن: برگزاری بازی‌های معوقه با بازیکنان قدیمی مصوبه باشگاه‌ها است

منوچهر پورحسن در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد اینکه سازمان لیگ اعلام کرده بازیکنانی که در فصل نقل‌وانتقالات تیم خود را تغییر داده‌اند باید در بازی‌های معوقه در تیم اولیه خود بازی کنند، اظهار داشت: ما چند هفته گذشته جلسه‌ای با مسئولان باشگاه‌ها داشتیم و هر نکته‌ای که در آن جلسه مصوب شده را اجرا خواهیم کرد.

وی ادامه داد: برگزاری بازی‌های معوقه با حضور بازیکنان قدیمی هم تصمیم و جمع‌بندی باشگاه‌ها بود که مصوبه و صورتجلسه آن موجود است. تمام باشگاه‌ها این مصوبه را تایید و امضا کرده‌اند. اینکه این موضوع تا چه حد اجرایی است را باشگاه‌ها باید اعلام کنند، چون خودشان این تصمیم را گرفتند.

سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال خاطرنشان کرد: سازمان لیگ به تنهایی هیچ تصمیمی نمی‌گیرد. مصوبات در هر جلسه قرائت و به امضای حاضرین می‌رسد. این موضوع هم به تایید همه رسیده و نمی‌دانم چرا برخی‌ها سازمان لیگ را در این موضوع مقصر می‌دانند.

بازی‌های عقب افتاده هفته ششم، روز یکشنبه، 29 دی ماه برگزار خواهد شد. 3 بازی عقب افتاده هفته هفتم، روز چهارشنبه دوم بهمن ماه برگزار می‌شود و دیگر تیم‌ها استراحت دارند. همچنین هفته یازدهم دور رفت لیگ برتر والیبال مردان، در روز یکشنبه ششم بهمن ماه، هفته دوازدهم در روز پنج‌شنبه دهم بهمن و هفته سیزدهم دور رفت، در روز یکشنبه 13 بهمن ماه برگزار می‌شود.

انتهای پیام/س

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران