کاهش 47 درصدی صادرات سیگار طی 8 ماهه/ درآمد دخانی خزانه رشد کرد

اقتصادی
برترین ارائه دهنده خدمات فلاشینگ نما در تهران

وب سایت ای سونگ در راستای ارائه اخبار در زمینه های گوناگون اقدام به راه اندازری وب سایت فوق را نموده تا در سریعترین زمان ممکن به وسیله همکاری سایر خبرگذاری های دیگر اخبار روز جهان را در سریعترین زمان ممکن به گوش شما عزیزان برساند.

کاهش 47 درصدی صادرات سیگار طی 8 ماهه/ درآمد دخانی خزانه رشد کرد

صادرات سیگار طی 8 ماهه امسال 47 درصد کاهش یافت.

کاهش 47 درصدی صادرات سیگار طی 8 ماهه/ درآمد دخانی خزانه رشد کرد

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، طی 8 ماهه امسال 80 میلیون نخ سیگار از کشور صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل 47 درصد افت داشته است. همچنین در این مدت میزان قاچاق سیگار به کشور 8.16 میلیارد نخ برآورد می‌شود که در مقایسه با 8 ماهه سال قبل 43 درصد کاهش داشته است.

در عین حال، طی 8 ماهه امسال صادرات تنباکو سنتی 32.6 درصد افت داشته و صادرات تنباکو معسل نیز با کاهش 65.6 درصدی همراه بوده است. در این مدت 78.1 میلیون نخ سیگار از کشور صادر شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل افت 47.9 درصدی را تجربه کرده است.

در مورد واردات نیز باید به کاهش 76 درصدی واردات تنباکو معسل طی 8 ماهه امسال اشاره کرد. در این مدت واردات سیگار به کشور صورت نگرفته است.

همچنین در مورد واریزی اشخاص و شرکت‌ها جهت محصولات دخانی به خزانه نیز باید به رشد 81.9 درصدی این واریزی‌ها طی 8 ماهه امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل اشاره کنیم به طوری که امسال 113 میلیارد و 210 میلیون تومان از این محل به خزانه واریز شده است.

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در زمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع