کشفیات قاچاق انسان به ۶۹ نفر رسید

اقتصادی

خبرگزاری سونگ در راستای ارائه جدیدترین اخبار روز دنیا به صورت لحظه ای اقدام به ارائه اخبار در عناوین مختلفی مانند: سیاسی،اجتماعی،اقتصادی و… نموده لذا در این ضمینه اخبار خود را به وسیله نقل از خبرگزاری مهر نموده و در ادامه شما را به مطالعه اخبار اقتصادی دعوت مینماید.

کشفیات قاچاق انسان به ۶۹ نفر رسیدقاچاق انسان- ایران

به گزارش مهر به نقل از گمرک، مأموران گمرک در تازه‌ترین عملیات از یک دستگاه تریلی با بار کنجد، دو نفر تبعه یکی از کشورهای همسایه و یک نفر ایرانی را کشف و دستگیر کردند.

بر همین اساس، در عملیات کشف قاچاق انسان، این ۳ نفر در یک دستگاه کامیون به مقصد ترکیه در میان بار کنجد مخفی شده بودند که با دقت و هوشیاری مأموران گمرک شناسایی شدند.همچنین مأموران گمرک بازرگان طی دو عملیات مجزا از دو محموله جداگانه ۱۰ نفر را کشف و دستگیر کردند.

براساس این گزارش، مأموران گمرک در یک بار ترانزیت شمش روی از مبدأ ترکمنستان به مقصد ترکیه ۵ نفر را کشف کردند. این افراد تبعه یکی از کشورهای همسایه بودند.

در عین حال در عملیات دیگر، مأموران گمرک بازرگان با استفاده از دستگاه‌های کنترلی چون ایکس‌ری توانستند از یک کامیون ترانزیت پنبه ۵ تبعه بنگلادشی را کشف کنند این افراد می‌خواستند از ترکمنستان به ترکیه بروند.

بنابراین تعداد کشفیات قاچاق انسان در گمرک در سال ۹۷ به ۶۹ نفر رسیده است.

منبع خبر

به روزترین گرد آورنده اخبار از سراسر دنیا